Jak wybrać najlepszą stronę do obstawiania zakładów sportowych?

zakładów bukmacherskich

W Internecie działa mnóstwo stron internetowych, oferujący możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich. Na szczęście dzisiaj praktycznie wszystkie portale zapewniają bezpieczną i licencjonowaną ofertę jak np. w IviBet. Jednak mimo że praktycznie każdy bukmacher spełnia ogólnie przyjęte normy, to nie znaczy, że wszyscy oferują równe warunki obstawiania.

Dlatego wybierając bukmachera dla siebie, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników, które także odpowiadają osobistym preferencjom użytkownika. W dalszej części artykułu przedstawimy najważniejsze kwestie, które warto sprawdzić, podczas wybierania optymalnego serwisu z zakładami sportowymi.

Oferowane kursy to podstawa

zakładów bukmacherskich

Czynnikiem, który ma największe przełożenie na określenie opłacalności korzystania z wybranego serwisu bukmacherskiego, jest oczywiście kurs. Jest on ustalany indywidualnie przez każdego bukmachera i najłatwiejszym sposobem na wybranie tego, oferującego najlepsze kursy, jest zestawienie  ich ze sobą.

Przykładowo, można wybrać całą kolejkę Premier League z kursami na 1X2 u kilku bukmacherów. Dodaj wszystkie kursy u wszystkich z osobna. Ten, u którego suma będzie wyższa, oferuje wyższe kursy na Premier League w tej kolejce. Oczywiście to nie jest jeszcze żaden dowód, ponieważ może to być jednorazowa kwestia, ale daje sporo do myślenia. W ten sam sposób można porównywać różne dyscypliny sportowe, dla których wyniki mogą być różne u innych bukmacherów.

Sprawdź promocje

Promocje dają swego rodzaju swobodę obstawiania wyników sportowych. Jeżeli chcesz się po prostu dobrze bawić, to upewnić się, że wybrany bukmacher ma odpowiednio rozbudowaną ofertę. Dzięki temu będziesz miał pewność, że zawsze możesz skorzystać z jakiejś interesującej oferty, która zwiększy Twój budżet na zakłady. Promocje, które warto rozważyć to:

  • Bonus za rejestrację.
  • Oferta powitalna z depozytem.
  • Stały bonus odnawialny.
  • Program lojalnościowy.

Oferty promocyjne najczęściej przyznają bonus pieniężny, który jest objęty warunkiem obrotu. Oznacza to, że po odebraniu premii należą ją kilkakrotnie postawić zgodnie z określonym w regulaminie zakładem.

Warto pamiętać, że promocje mają przede wszystkim zapewnić przyjemniejsze korzystanie z serwisu i w żadnym wypadku nie należy traktować ich jako sposobu na zarabianie. Oferty tego rodzaju są tworem marketingowym, a więc mają przede wszystkim przyczynić się do osiągania lepszych wyników przez bukmachera. Zatem z pewnością nigdy nie będą pewnym sposobem na wygraną. Mimo to warto upewnić się, że operator zadbał o odpowiednie zaplecze z promocjami. Dzięki temu można stawiać znacznie więcej zakładów, a co za tym idzie, jeszcze lepiej się bawić.

Dobrze działające metody wpłat i wypłat

zakładów bukmacherskich

Jeżeli ktoś gra o pieniądze, to z myślą, żeby wygrać i ostatecznie wypłacić nagrodę. To jednak będzie możliwe wyłącznie z wykorzystaniem odpowiednich metod płatności. Które z nich są tymi odpowiednimi? To bardzo proste. Chodzi o te opcje, których będzie wygodnie użyć. Niektórzy preferują bezpośrednie przekazy na konto, bramki płatnościowe, czy usługę BLIK. Nie ma idealnego rozwiązania i może się ono różnić w zależności od indywidualnych potrzeb danej osoby. Najlepiej kierować się tym, co będzie najodpowiedniejsze dla użytkownika.

Podsumowanie – zwracaj uwagę przede wszystkim na swoje potrzeby

Bez względu na to, jak atrakcyjną ofertę przedstawia bukmacher, kiedy tego nie czujesz, to nie podejmuj decyzji wbrew siebie. Zawsze kieruj się tym, co przede wszystkim podoba się Tobie. Jeżeli masz typować w serwisie, który Ci nie odpowiada, to zrezygnuj z niego. Różnice pomiędzy bukmacherami są niewielkie, a wyżej opisane czynniki nie mają aż tak dużego wpływu na ostateczne wyniki. Dlatego słuchaj przede wszystkim siebie.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *