Jak obstawiać piłkę nożną: Jak wybierać rynki, kursy i bukmacherów

piłka nożna

Prawdopodobnie najbardziej kochany sport, piłka nożna jest również tym, na który najczęściej obstawia.

Aby pomóc Ci w kwestii karty, przygotowaliśmy ten poradnik, jak obstawiać piłkę nożną jak zawodowiec.

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat:

  • Jak działają zakłady na piłkę nożną
  • Jak znaleźć najlepsze strony do obstawiania piłki nożnej online
  • Jak działają akcje zakładów na piłkę nożną
  • Jakie są najlepsze bonusy powitalne

Przeczytaj także nasze 5 najlepszych wskazówek, jak obstawiać i wygrywać piłkę w Europie.

Najlepsze strony z zakładami piłkarskimi: jak je rozpoznać?

piłka nożna

Wszyscy bukmacherzy online oferują zakłady na piłkę nożną, co utrudnia wybór tego właściwego.

Przede wszystkim radzimy obstawiać wyłącznie strony piłkarskie z licencją AAMS/ADM i dobrą polityką płatności oraz obsługą klienta.

Oprócz tych wymagań, oto cechy, które musi posiadać dobry bukmacher piłkarski:

  • Atrakcyjny bonus powitalny
  • Duża wysokość
  • Przynajmniej główne mistrzostwa w piłce nożnej
  • Szczęśliwa różnorodność rynków

Nasze ulubione

piłka nożna

Efbet dopiero niedawno pojawił się na włoskim rynku, ale z przytupem! Cechą szczególną tego bukmachera są bardzo wysokie kursy na wszystkie rozgrywki piłkarskie. Z ponad 250 rynkami, jest to właściwa strona internetowa, aby wypróbować nowe strategie dla zakładów piłkarskich.

Naszym zdaniem Bet365 jest jednym z najbardziej odpowiednich bukmacherów do obstawiania piłki nożnej. Oferuje nie tylko transmisję na żywo i doskonałe kursy, także na żywo, nawet na wszystkie najważniejsze mistrzostwa, ale także doskonałe dla rynków. Wśród 150 faktycznie oferowanych rynków zakładów znajdziesz także handicap azjatycki i sumę docelową azjatycką, jedyny bukmacher we Włoszech, który to robi.

Bwin to kolejny doskonały wybór, jeśli chcesz skupić się na piłce. W rzeczywistości austriacki bukmacher ma ponadprzeciętne zapasy dla całej europejskiej piłki nożnej i transmituje wszystkie najważniejsze mistrzostwa. Prawdziwym asem w rękawie są jednak pieniądze. Bwin jest w rzeczywistości jednym z zaledwie 4 operatorów, którzy obstawiają zakłady blisko we Włoszech i jedynym, u którego obowiązują one również przez kilka osób. Automatyczne pieniądze sprawiają, że obstawianie na żywo podczas oglądania meczu jest dziecinnie proste.

Vincitu to wschodzący bukmacher, który powrócił na światło dzienne w 2021 roku po kilku latach bezczynności z naprawdę słabą ofertą, zwłaszcza dotyczącą piłki nożnej. Dzięki ponad 200 dostępnym rynkom i harmonogramowi obejmującemu ponad 1900 wydarzeń, jest to ważna alternatywa dla najlepszych bukmacherów, takich jak Sisal i Snai. Serie A, która okazała się jedną z najlepszych pod względem kursów, a także zagra w nowej wersji Totocalcio 2022.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *